İhtiyacınız Olan Her An
Doktorunuz Yanınızda

Online doktor platformumuzla dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde tıbbi tavsiye alabilir, sağlığınıza kavuşabilirsiniz.

Yaşam Hastaneleri Online ile sağlığınız parmaklarınızın ucunda!

Boğaz ağrınız, kulak enfeksiyonunuz, soğuk algınlığınız veya acil olmayan başka bir tıbbi durumunuz varsa, akıllı telefonunuzu, tabletinizi veya bilgisayarınızı kullanarak online olarak doktorunuzla görüşebilirsiniz. Online görüşmeler, herhangi bir zamanda veya herhangi bir yerden doktorunuzla görüşmenizi sağlar.

Doktorunuzla Yüz Yüze Görüşün Bir sıkıntınız olduğunda - evinizin veya işinizin rahatlığında – hastaneye gelmek yerine doktorunuzla yüz yüze konuşabilirsiniz.
Teşhisinizi Hızlı Bir Şekilde Alın İhtiyacınız olan pek çok tanı veya tedaviyi almak hızlı ve kolaydır
Herkesin İhtiyacına Cevap Verebilir Bir aile üyeniz veya ihtiyacınız varsa bir tercümanımız size katılabilir.
Çeşitli İhtiyaçlara Çeşitli Çözümler Bebek bakımı ile ilgili emzirme hemşireniz, yaşlı bakımı ile ilgili yoğun bakım hemşireniz veya doktorunuz. Kimi arıyorsanız yanınızda
Online Doktor görüşmelerinizin tamamen gizli ve güvenli olduğundan emin olabilirsiniz.

"Online Doktor Görüşmesi" Başvurunuzu Hemen Yapabilirsiniz!

Online doktor görüşmesi için; Web sitemizde bulunan başvuru formunu doldurabilir veya Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz. Görüşme sonrasında doktorunuzun tetkik istemesi durumunda, evde bakım departmanımızdan hizmet alabilirsiniz. Online randevu sırasında doktorunuz fiziksel muayenenin zorunlu olduğuna karar verirse, web sayfamızda bulunan E-Hizmetler üzerinden veya çağrı merkezimizden randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Online Doktor Görüşmesi Hakkında Merak Edilenler

ONLİNE DOKTOR GÖRÜŞMESİ NEDİR?

Sağlık Bakanlığının belirlediği kriterlerde alt yapıya sahip sistemimiz üzerinden mobil cihazlarınız, bilgisayarınız veya tabletiniz üzerinden doktorlarımızla yapacağınız tüm görüşmeleri kapsamaktadır.

ONLİNE DOKTOR GÖRÜŞMESİ YAPABİLMEK İÇİN NASIL BİR CİHAZ KULLANMALIYIM?

İnternete bağlı bir akıllı telefonunuzun, kameralı bir bilgisayarınızın veya tabletinizin olması online doktor görüşmesini gerçekleştirebilmeniz için yeterlidir.

ONLİNE DOKTOR GÖRÜŞMESİ SIRASINDA TEKNİK BİR SORUN (ŞARJIN BİTMESİ, İNTERNETİN KESİLMESİ) YAŞARSAM, BAŞKA BİR ZAMAN DEVAM EDEBİLİR MİYİM?

Hekiminizin uygunluk durumuna ve durumunuzun aciliyetine bağlı olarak görüşmeniz tekrar planlanacaktır.

ONLİNE GÖRÜŞME YAPTIĞIM DOKTOR MUAYENE OLMAM GEREKTİĞİNİ SÖYLERSE EVDE MUAYENE OLABİLİR MİYİM?

Sağlık durumunuzun gerekliliğine ve hekimlerimizin uygunluk durumuna göre evde sağlık ve bakım departmanımız size ulaşarak muayenenizi planlayacaktır.

ONLİNE DOKTOR GÖRÜŞMESİ SONRASINDA KONTROL SÜREM VAR MI?

İhtiyaç duyuluyorsa görüşmenizin gerçekleştiği günden başlayarak 10 gün içinde online kontrol muayenesi yapılabilmektedir.

ÖDEME YÖNTEMİNİZ GÜVENLİ Mİ?

Tüm ödemeleriniz (BDDK) Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından yetkinlendirilmiş bir sanal POS sistemi üzerinden yapılmakta ve SSL sertifikası ile korunmaktadır.

FATURA ALABİLİR MİYİM?

Online doktor hizmeti ödemeniz sonrasında faturanız kayıtlı mail adresinize gönderilecektir.

ONLİNE DOKTOR GÖRÜŞMESİ KAYDEDİLİYOR MU?

Online görüşmeler Kişisel Verileri Koruma Kanunu ve Hasta Mahremiyeti Korunması ilkesi gereğince kaydedilmemektedir. Doktorlarımız kendi notlarını sistemimiz üzerinde tutmaktadırlar.

ONLİNE GÖRÜŞME SIRASINDA ÖNCEKİ TETKİK SONUÇLARIMI NASIL ULAŞTIRABİLİRİM?

Görüşmenizin gerçekleştiği uygulama üzerinden tüm dokümanlarınızı paylaşabilirsiniz ama bu paylaşımı görüşme öncesi yapmanız görüşmenizin kesintisiz ve daha sağlıklı olmasını sağlayacaktır.

Whatsapp Destek