BİR HAFTADA GELEN CANLILIK, YENİ JENERASYON PEELİNGİ!

BİR HAFTADA GELEN CANLILIK, YENİ JENERASYON PEELİNGİ!

Kimyasal peeling,  eski çağlardan beri güzellik için vazgeçilmez uygulamalardan biri olmuştur.

Leke, akne tedavisinde ve daha pürüzsüz ve sağlıklı bir cilt için dermatologlar tarafından kullanılan etkili yöntemlerden birisidir.

2006 yılından itibaren Amerika ve birçok ülkede kullanılan VIPEEL sistemi artık Türkiye’ de kullanılmaya başlamıştır. Dünya starlarının da bu peeling  sistemini düzenli olarak kullandığı bilinmektedir.

Özelikle Asya tipi olarak nitelendirdiğimiz cilt tipine sahip ülkemizde koyu cilt lekeleri, akne tedavisi anti-aging bakım olarak kırışıklık tedavisinde kullanılmaktadır. Vipeeling uygulaması ile 7 günde ciltte fark edilir değişim oluşmaktadır. 5. hafta sonunda yeni cilt oluşumu tamamlanır.

Standart kimyasal peeling uygulamalarında ayrı ayrı kullanılan TCA , fenol , askorbig asit ,salisilik asit ve diğer içerikler belli oranlarda karıştırılarak vipeeli oluşturmaktadır.

Uygulama kısa süreli ve ağrısızdır. İşlem sonrası kızarıklık, soyulma 1 hafta içinde oluşur ve geriler. Yılda maksimum 2-4 defa VIPEEL uygulaması istenilen sonucu vermektedir. Tüm yaş gruplarında ve tüm deri tiplerinde uygulanabilir. VIPEELİNG uygulamasından sonra ev devam ürünleri verilir. Ayrıca boyun ve dekolte bölgesindeki uygulamalarda çok başarılıdır.

Bu peeling sistemi ile 7 gün sonunda daha parlak canlı ve pürüzsüz bir cilde ulaşmış olunur. Uygulamayı kesinlikle uzman dermatolog tarafından yapılması önerilir.